Головна

Прокат лімузинів

Прокат автомобілів
з водієм


Кортеж на весілля

Ретро-автомобілі

Трансфер

Оренда автомобілів
без водія


Запрошуємо до співпраці

 

м. Львів.,
вул. Винниченка 26
вул. Ак. Підстригача 6

(032) 243-95-93

(067) 908-24-36

(093) 72-77-391

E-mail: luxcar@online.ua


Весільний кортеж
авто на весілля Львів

лімузин на весілля
авто на весілля у львові
Прокат авто з водієм у Львові

Весільний кортеж

Приваблива пропозиція - прокат авто з водієм у Львові: дозволяє діловим людям успішно поєднувати роботу та відпочинок. Крім того, прокат авто з водієм дає можливість ознайомитись із містом під час ділової поїздки. Таким чином гості нашого міста, вибираючи цю послугу отримують цінну перевагу - швидко вирішити власні ділові питання і більше часу виділяють на відпочинок у нашому "Старовинному місті Лева". Також, що дуже важливо ваша увага вже не зосереджена на керуванні авто

Ціна: 600 грн./ 1год.

Детальніше...


ГАЗ-21 УС біла

ретро автомоль газ 21 та зим

Комплектація: Вже понад п'ятдесят років ГАЗ-21 "Волга" залишається еталоном елегантності, стилю та справжнім символом своєї епохи і предметом захоплення декількох поколінь.

Справжня машина часу, "автомобіль мрії" - з моменту виходу з конвеєра в 1956 році і по сьогоднішній день. Таким він, безсумнівно, залишиться і в майбутньому.

Здійснюємо: Екскурсії містом. Урочисті події. Незабутнє весілля. Випускні вечори. Ювілеї. Романтичні зустрічі...

Легендарний ексклюзивний автомобіль ГАЗ-21, прикрасить Ваше весілля, день народження, прогулянку по місту та викличе гарні емоції у Вас та оточуючих.

Для елегантної нареченої і нареченого ретроавто - це ще одна можливість підкреслити хороший смак.

Крім того, це чудова нагода провести яскраву фотосесію.

Ціна: 600 грн./1год - Трансфер, друга година по 350 грн.

Акційна ціна: 350 грн./1год

Замовити | Переглянути фото...


 Chrysler C300 на весілля

Комплектація автомобілів: Шкіряні салони ... повна комплектація ...

Ви можете замовити весільний кортеж у таких кольорах: чорний+чорний

Ціна: 2000 грн./ 1год.

Замовити | Переглянути фото...    


Mercedes Benz S 500 (W220)Long   Mercedes Benz S 350 (W221)Long
прокат авто з водієм: Mercedes Benz S 500 W220   оренда авто з водієм: mercedes Benz S 350 W221

Комплектація: Автоматична коробка передач, подушка безпеки водія, бічні подушки безпеки, подушка безпеки пасажира, електричні склопідйомники, чорний шкіряний салон, литі диски, підігрів і масаж сидінь,телевізор, стереомагнітола, cd-програвач, CD чейнджер, клімат - контроль, тонування...
Ціна: 310 грн. за 1 год.

 

Комплектація: Post-Safe, Автоматична 7ступенева коропка передач G-tronic, чорний шкіряний салон, система нічного бачення, біксенонові поворотні фари COMAND, мультиконтурні сидіння, масаж, обігрів і охолоджування сидінь, тонування, Cd mp3 аудіосистема з цифровим підсилювачем...
Ціна: 2000 грн. за 1 год.

замовити   замовити


Перший автомобільний портал Львова LUX-CAR, допоможе Вам отримати повну інформацію по прокату та оренді автомобілів у Львові та області. Ви тепер зможете зекономити час та зменшити зусилля на пошуки тої машини,яка потрібна для Вашої події.

На порталі LUX-CAR Ви знайдете сучасні комфортабельні лімузини, елітні машини представницького класу, ретро-автомобілі, кортежі, міні-автобуси, автобуси євро-класу.

Представлені рубрики зорінтують у виборі машини бажаного класу для власної події.

1. Прокат автомобіля з водієм(прокат авто у Львові).
2. Прокат лімузинів (Оренда лімузинів на урочисті події).
3. Кортеж на весілля.
4. Трансфер аеропорт,вокзал.
5. Ретро-автомобілі.
6. Оренда автомобілів без водія.

1.Прокат автомобіля з водієм.

На сторінці прокат автомобіля з водієм, Ви знайдете машини таких марок: Mercedes Benz, BMV, Mazda, Chevrolet,Toyota, Mitsubishi, Honda, Volkswagen. Ви зможете вибрати машину за особистим стилем та комфортом.

2.Оренда лімузинів.

Лімузини Lincoln Town Car 8-9 метрів 1997,2000,2006 року. Кожен із цих представницьких,комфортних лімо додасть святу особливо позитивних емоцій. Лімузин на весілля, урочиста подію, день народження, прогулянку, ділову поїздку, все це можна реалізувати.

3.Кортеж на весілля.

Ми, у даній рубриці підготували для Вас підібрані кортежі по класу,по марці та по кольору автомобілі. Тут можна побачити та замовити власний кортеж із популярних автомобілів, а також подивитись, як в парі дивиться автомобілі чорного і білого кольорів.

4.Трансфер аеропорт,вокзал.

Вас зустрінуть в аеропорті, на вокзалі, відвезуть в готель. Завезуть делегацію на переговори в інше місто. Дану поїздку можливо замовити наперед та узгодити усі деталі по телефону +38(093) 72-77-391 та +38(067) 908-24-36.

5.Ретро-автомобілі на весілля.

Ретро-авто своєю красою та неповторним дизайном, звичайно, доповнить хорошими емоціями Ваше свято. Оригінальність і доглянутий стан “раритета” Ви зможете переконатись самі. На Ваш вибір ми представили такі автомобілі: BMV-320, ЗИМ(ГАЗ-12), Чайка(ГАЗ-13),
Opel Admiral, Audi DKV.

6.Оренда автомобіля без водія.

Ford Focus (hydro), Ford Focus, Ford Mondeo (Hydro), Mitsubishi Lancer (hydro), Mitsubishi Lancer, Ford Fiesta, Lada Priora (hachback), Lada Priora, та інші автомобілі здаються в оренду без водія. Оренда автомобіля без водія – це зручний варіант отримати автомобіль у потрібний момент…

Знайти сторінку по ключових словах: Прокат авто у Львові, оренда автомобілів,автомобіль з водієм Львів,автомобіль на весілля Львів,Прокат автомобіля у Львові,оренда автомобілів у Львові,оренда автомобіля Львів,прокат авто у Львові,авто на весілля у Львові,автомобілі на промо-акцію,на весілля автомобіль Львів,автомобіль на прокат,прокат автомобіля з водієм у Львові,оренда автомобіля з водієм Львів,авто на прокат Львів,оренда автомобіля без обмеження пробігу,замовити авто,замовити автомобіль Львів,авто у Львові на весілля,на весілля автомобілі Львів,на свадьбу авто,автомобиль Львов,Автомобіль VIP-клас,мерседес на весілля,Прокат АВТОМОБІЛІВ у Львові,оренда автомобіля у Львові,оренда машини,оренда машини на прокат,оренда машин Львів,оренда машин у Львові,оренда машин на весілля Львів,оренда машин на свадьбу у Львові,прокат машин у Львові,машини у Львові,машини Львова