• ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ

    Телефон: +380963324489 Микола
    Відправте нам замовлення

Ми передзвонимо Вам для підтвердження замовлення.

ДОКУМЕНТИ ТА УМОВИ

Видача автомобілів на прокат БЕЗ ВОДІЯ за телефонами: моб.: +380963324489 Микола

Документи, необхідні для оренди автомобіля без водія: Дійсний паспорт. (Для іноземців Закордонний паспорт) Ідентифікаційний номер (для громадян України). Права водія, дійсні від 2-ох років. (Для іноземців закордонні права) Банківська картка (при безготівковому розрахунку). Застава за автомобіль від 400$., (можна Готівкою). Мінімальний вік– від 21 року. Мінімальний час прокату автомобіля без водія – 24 години. Пальне: автомобіль видається і повертається з повним баком пального.

Застава: Сума застави на час прокату автомобіля (залежно від моделі) вноситься у момент підписання Договору прокату і повертається одразу ж після повернення автомобіля.

ДОДАТКОВІ ВИГОДИ

  • Доставка автомобіля в межах міста – БЕЗКОШТОВНО.
  • Відбір автомобіля в межах міста – БЕЗКОШТОВНО.
  • Аеропортний збір – БЕЗКОШТОВНО.
  • Додатковий водій - БЕЗКОШТОВНО.
  • ЗДІЙСНІТЬ ЗАМОВЛЕННЯ ЗА ОНЛАЙН-ФОРМОЮ

ОРЕНДА АВТОМОБІЛІВ БЕЗ ВОДІЯ

Прокат авто у Львові є оптимальним рішенням, коли власна машина є на ремонті. Ви можете легко орендувати автомобіль без водія, машину для своїх поїздок і виконання щоденних завдань.

У Вас має бути ділова поїздка чи подорож по Україні іт.ін. Тоді, в такій ситуації, послуга прокат автомобілів забезпечує Вам мобільність та комфорт, а також дозволить заощадити Ваш час.

Ми пропонуєм широкий асортимент машин, щоб у Вас була можливість підібрати автомобіль під особисті параметри - ділова поїздка по області, за кордон; відпочинок у Карпатах; Ми надаєм у прокат авто нових моделей, як для юридичних, так і для фізичних осіб. Термін оренди автомобіля може бути будь-яким, узяти машину на прокат можна навіть на одну добу. Постійні клієнти нашої компанії задоволені послугами, що надаються, оскільки оренда іномарок пропонується на взаємовигідних умовах.

Прокат авто у Львові є оптимальним рішенням для кожної людини, що прагне до самостійності і свободи руху. Прокат авто без водія у Львові створить Вам комфорт та мобільність. Ви отримаєте зручність та зможете керувати машиною без ліміту на кілометраж. Плануйте відпочинок у Львові та області.

© Copyright 2009-2023 ЛайфАвто прокат авто у Львові Всі права захищено