Оренда автомобілів у Львові
Головна

 

Прокат лімузину у Львові

 

Оренда Авто Без Водія


Ретро автомобілі Львова


Прокат авто З Водієм


Трансфер автомобілем


КОРТЕЖІ весільні Львів

---> Білі + Чорні кортежі
---> Всі Кортежі від 240.
---> Джипи на весілля...
---> Кабріолети весільні


---> Прикраси на кортежі
--->Прикраси на Лімузин
---> Прикраси на Ретро--
--->Номери автомобільні


Оренда автобусів Львів


Запрошуємо до співпраці

 

м. Львів.,
вул. Друкарська 6А
вул. Ак. Підстригача 6


+380679082436

+380937277391

E-mail: lifeautoua@gmail.com


Екскурсія ...ретро авто...

екскурсія ретро авто у львові

Детальніше...


Оренда авто без водія

ретро авто у львові

Детальніше...

Переклад: UA RU EN

Всі Весільні кортежі

Весільний кортеж у Львові

Вітаємо!!! Ми готові представити Вам весільні кортежі від економічних до шикаро-барвистих автомобілів. Заголом ціна коджної години залежить від Вашого замовлення. Звичайно існують знижки та АКЦІЙНІ ЦІНИ!!! Зверніть увагу, що автомобілі будуть укомплектовані по ціні та комлектації автомобіля.

Плюс! Чим раніше ви будете замовляти-резервувати кортеж, тим краще для Вас, тому що Ціни ростуть, а не опускаються. Фактично порадьтесь і визначтесь із маркою авто, що справді бажаєте замовити собі на весілля. А ми із свого боку забезпечимо Надійність! Комфорт! Зручність! та ще декілька позивних переваг...

Детальніше...


Білі + чорні весільні кортежі Львова

Весільний кортеж

Весільні кортежі із одинакових шикаро-барвистих, білих та чорних автомобілів.

Звичайно, є автомобіль для молодого та молодої. За традицією ці автомобілі повинні бути дуже гарними та святковими. А весільні елементи декору - різнобарвні атласні стрічки, чудові композиції із квітів, святкових капелюхів, будуть відмінним його довершенням...

Детальніше...


Кортеж на весілля із Джипів

Весільний кортеж

Одними із найпопулярніших автомобілів, які найчастіше використовуються для весільного кортежу - машини, що належать до LUX-класу. Як модель, так і колір цих автомобілів залежить від величезної кількості чинників, серед яких навіть пора року.

Обов'язковими атрибутами таких автомобілів є кондиціонери, dvd-програвачі, а також багато інших додаткових шикарних предметів, призначених для створення комфортних умов в салоні.

Детальніше...


Ретро кортеж на весілля від 30-х до 65-х років

прокат ретро кортежу

Відмінний стан ретро автомобілів, що відреставровані та представлені у нас для обслуговування урочистих подій. Гарний стиль весільного кортежу відображається у поєднанні двох ретро авто із однакового року. Ми покажемо Вам красу Ретро-стилю та оригінальність весільного свята - Кортежі із ретро автомобілів від 30-х...

Детальніше...


ПРОПОЗИЦІЯ! ЗАМОВЛЯЙТЕ КОРТЕЖ НА ВЕСІЛЛЯ з ПРИКРАСАМИ + іменні номери в подарунок. АВТОМОБІЛІ ПРИЇДУТЬ ПРИКРАШЕНІ

Кортежі на весілля у Львові - легко та комфортно отримати гарні автомобілі на весілля, що будуть шикарно дивитись на Вашому святі.

У нас найбільший вибір весільних кортежів Львова - стильні та комфортні автомобілі престижних марок...

"СТВОРІТЬ свій найкращий весільний кортеж"!!!
1.КОРТЕЖ НА ВЕСІЛЛЯ ІЗ ЛІМУЗИНІВ;
2. КОРТЕЖ НА ВЕСІЛЛЯ ІЗ РЕТРО АВТОМОБІЛІВ;
3. ВЕСІЛЬНІ КОРТЕЖІ: Бізнес та Представницького VIP-класу;
4. КОРТЕЖІ ІЗ ДЖИПІВ.
В наявності є широкий асортимент весільного транспорту.

Ми раді запропонувати Вам наші послуги - зберегти Ваш час та зекономити гроші на пошуки хороших автомобілів.


кортеж у Львові - Mercedes Benz S 600

У нас можна замовити: Весільний кортеж з однакових автомобілів у Львові + весільні Прикраси на авто з присосками, (що дуже важливо для весільних автомобілів бо не пошкоджують покриттю капоту) + Іменні номери на автомобілі Тел. (067) 908-2436

1-й + Якість

2-й + Економія часу

3-й + Широкий асортимент

4-й + Відповідальність

5-й + Є альтернатива!

Переглянути фото...


Кортеж на весілля у Львові та області.

Весільний кортеж у Львові є найважливішим складовим святкового комфорту. Найчастіше вибір весільного кортежу у Львові стає ще однією турботою для молодят. Адже в день весілля автомобіль є не тільки, як засіб пересування, але і є свого роду атрибутом весільного свята. Тому кортеж на весілля повинен втілювати в собі такі риси, як РОЗКІШ, СТИЛЬ СВЯТА, КРАСУ та КОМФОРТ.

Ось на ведемо декілька прикладів весільного кортежу:
1. Кортеж на весілля у Львові із ретро-автомобілів.
2. Кортеж на весілля із авто представницького-класу.
3. Весільні кортежі Львова із бізнес класу.
4. Весільний кортеж із лмузинів.

В основному на вибір весільного автомобіля впливають бюджетні можливості молодят. На жаль, буває й так, що бажаний автомобіль на весілля залишається всього лише нездійсненною мрією. Але не слід падати у відчай, на сьогоднішній час можна запропонувати авто на весілля, яке для вас є найбільш хорошим варіантом вирішення вашої проблеми. Звичайно, є автомобіль для молодого та молодої. За традицією ці автомобілі повинні бути дуже гарними та святковими. А весільні елементи декору - різнобарвні атласні стрічки, чудові композиції із квітів,святкових куль, будуть відмінним його довершенням.

У наш час існує величезний вибір автомобілів на весілля, що важко буває віддати перевагу якому - або з них. Але все-таки до вибору автомобіля вартує підходити особливо зважено. Серйозний підхід у цій справі ніяк не зашкодить. Адже грамотно підібраний весільний кортеж дозволить вам і вашим гостям відчути святкову атмосферу весілля з самого початку.

Перш, ніж зробити замовлення автомобілів на весілля, потрібно точно визначиться із стилем Вашого весілля, щоб весільний кортеж, який ви замовляєте гарно і ефектно додавав святу шарму та вишуканості.

Для скромного весілля в колі близьких людей відмінним варіантом буде оренда кількох машин представницького класу. Кортежі представницького класу відрізняються бездоганним смаком і максимальною досконалістю. Звичайно вибір такого весільного кортежу роблять пари, що хочуть отримати розкіш і вишуканість. Салон автомобіля представницького класу обладнаний всіма необхідними для комфорту атрибутами, що дозволяє насолодитися чудовим весільним катанням по місту.

При виборі весільних кортежів також має своє місце і так звана довга класика - лімузини. Основною гідністю лімузинів є той факт, що окрім розкішного зовнішнього вигляду лімузини мають також і широкий, комфортний, просторий салон, в якому крім молодят може розміститися ще 8-9 гостей. Такі автомобілі відмінно виглядають серед інших автомобілів весільного кортежу і вже досить давно отримали титул традиційних весільних авто.

Весільний кортеж, що складається винятково з однакових машин представницького класу, буде виглядати дуже ефектно та стильно.


Оренда авто у Львові